JEDNO Z PRAVIDIEL ÚSPEŠNEJ ŽENY

"VYUŽITE SVOJU ŽENSKSŤ!!!"

 

 

Ženskosť niekedy znamená výhody! A boli by sme hlúpe ak by sme ich nevyužili :-)  Neskrývajte svoju ženskosť, využite ju! Uľahčíte si život...

Keď vyzeráte dobre, cítite sa lepšie, sebaistejšie a viac sexi a tak sa aj chováte...

Čo by sa stalo, keby si si raz za čas niečo pekné obliekla, niečo čo sa ti naozaj hodí, čo vyzdvihne tvoje prednosti, v čom sa dobre cítiš...? Venujte tomu čas, snahu a peniaze! Vyplatí sa to!!! Za pokus to stojí ;-)

Budete veľmi milo prekvapené, pozitívnym výsledkom!

 

                               

 

OBJAV SVOJ ŠTÝL  A VYZERAJ DOBRE

1. Nájdite si základný prvok svojho štýlu (ktorý poukáže na Vaše prednosti...výber je na Vás, každému vyhovuje niečo iné) a prispôsobte k tomu zbytok.

2. Zainvestujte do nadčasových doplnkov (opasky, šatky, okuliare, topánky, kabelky). Dodajú Vášmu výzoru šmrnc. Oplatí sa zainvestovať do kvality a značky!

3. Kúpte si viackrát akýkoľvek kúsok oblečenia, ktorý máte rada, ako napríklad obľúbené tričká. Poznámka: Vždy sa snažím mať aspoň jedno/dve nenosené biele tričká, môžete ich použiť ku každému outfitu. A to hlavné: Majte vždy po ruke aspoň jednu bielu, čerstvo vypranú košeľu.

4. Nájdite si obchod alebo návrhára, ktorý je pre Vás ideálny. Aspoň pre základné kúsky oblečenia v šatníku. Ušetríte si tak komplikované behanie po obchodoch. Uistite sa, čo na Vás vyzerá dobre. Investovať  dve hodiny od rád módneho odborníka  je dobré obchodné rozhodnutie.

5. Keď sa obliekate, venujte vždy pozornosť nielen svojmu otfitu, ale aj účesu, topánkam a kabelke, šatke... Všetko by malo štýlovo k sebe ladiť. Veľa žien zabúda na všetko ostatné s výnimkou oblečenia.

6. Majte správne ostrihané, upravené a nafarbené vlasy (ak sa farbíte).

7. Nezabudnite na parfum, ktorý sa hodí Vášmu štýlu. S ktorým sa stotožňujete!

8. Manikúra, pedikúra musí byť! (osobne som zástanca, prirodzene udržiavaných nechtov...každý podľa seba ;-)

9. Za každú cenu sa vyhýbajte tomu aby ste vyzerali obyčajne – pridá Vám to 10 rokov.

10. Ak ste mladá, zabudnite na to, že sa budete snažiť vyzerať staršie – využite Váš mladý výzor.